search

Chord Clearway Interkonekt XLR 1,0m

1 019,00 zł
Brutto

Oryginalna konfekcja

Kabel w wersji 2XLR x 2XLR 1,0m

Długość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wzięliśmy projekt z serii C-line i zmodernizowaliśmy wszystkie materiały tak, aby uzyskać wyjątkowy stosunek jakości do ceny w ręcznie produkowanym, wysokiej jakości interkonekcie analogowym.

Interkonekt Clearway wykorzystuje tę samą geometrię przewodnika ARAY, którą po raz pierwszy zastosowaliśmy na linii Chord C-line, ale poprawiliśmy wszystkie materiały: przewody w geometrii ARAY są teraz wykonane z grubszej miedzi beztlenowej, izolacja została zmieniona na FEP, a ekranowanie to dwuwarstwowa konstrukcja z grubej folii.

Zmiany oznaczają, że Clearway pokazuje więcej muzycznych szczegółów. Lepsza jest dynamika, instrumenty i głosy brzmią bardziej realistycznie, lepsza jest również definicja. Clearway pozwoli Ci mocniej zaangażować się w muzykę, której słuchasz. W tej chwili kable muszą być lepsze niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ do dyspozycji mamy przystępne cenowo gramofony i odtwarzacze cyfrowe, które zapewniają odtwarzanie muzyki z niezwykłą spójnością. Skok w jakości dźwięku w ciągu ostatnich kilku latach był niesamowity, zwłaszcza w odniesieniu do tańszego sprzętu. Systemy te potrzebują nowej generacji kabli, które będą w stanie przenosić sygnał ze spójnością, którą oferują nowe odtwarzacze cyfrowe i gramofony.

Konstrukcja kabla analogowego Clearway oznacza, że ​​możemy w nim dostosować konfigurację ARAY, uzyskując wyjątkowo dobry kabel XLR. Konstrukcja ta pozwala na stosowanie identycznych przewodów dla połączeń dodatnich, ujemnych i masy. Pozwala nam to zaoferować wyjątkowo neutralny i muzycznie przezroczysty kabel Clearway Analogue XLR. Analog Clearway jest wyposażony w posrebrzane wtyki XLR Neutrik. Standardowe długości to 1 m i 0,5 m, niestandardowe długości dostępne na zamówienie.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chord Clearway Interkonekt XLR 1,0m

Oryginalna konfekcja

Kabel w wersji 2XLR x 2XLR 1,0m

Napisz swoją opinię