search

Audiovector QR ON WALL kolumna naścienna

3 645,00 zł
Brutto

Audiovector QR Wall

Cena dotyczy 1 szt.

Dostępne kolory: biały

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Audiovector QR Wall

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością. QR C dedykowany jest do kina domowego.

Jako głośnik wysokotonowy zastosowano - doskonale znany z innych konstrukcji Audiovector - przetwornik AMT. W serii QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z jednego kawałka anodyzowanego, szczotkowanego aluminium. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych.

Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu Audiovector nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję, muzykalność i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur - tłumieniem.

Dane techniczne

ZASTOSOWANIE

Głośnik naścienny

EKTYWNOŚĆ

90 dB

PASMO PRZENOSZENIA

45 – 45 000 Hz

IMPEDANCJA NOMINALNA

4-8 ohm

CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU

3000

MOC

200W

WYMIARY

19 x 49 x 22 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Audiovector QR ON WALL kolumna naścienna

Audiovector QR Wall

Cena dotyczy 1 szt.

Dostępne kolory: biały

Napisz swoją opinię