Cabasse Murano Alto Kolumna podłogowa

18 444,00 zł
Brutto

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


MURANO ALTO

Murano to pełnopasmowy głośnik z serii high-end Artis. Rozwiązania zastosowane w tych kolumnach pochodzą z flagowych La Sfere: koncentryczny głośnik średnio-wysokotonowy, nowe głośniki niskotonowe. Membrana ma strukturę plastra miodu, potężny układ magnetyczny, pozwalający na duże wychylenia membrany. Taki układ pozwala Murano Alto osiągnąć czyste i głębokie niskie częstotliwości. 1200 W mocy szczytowej wystarcza aby każdy rodzaj muzyki będzie odpowiedni dla Murano, przy niskich lub wysokich poziomach, w małych i dużych pomieszczeniach. Murano Alto wykonane są w całości we Francji.

 

COAXIAL MIDRANGE - TWEETER BC13

Sercem konstrukcji jest koncentryczny głośnik średnio-wysokotonowy, który używany jest we flagowych La Sphère oraz L’Océan. Głośnik BC13 gwarantuje wierną reprodukcję dźwięku, równowagę tonalną bez zniekształceń oraz głęboką i niezwykle realistyczną scenę dźwiękową. Cały mechanizm głośnika został zamontowany w odlewanym z aluminium kosz dla optymalnej integracji z głośnikiem niskotonowym.

 

WOOFER O STRUKTURZE PLASTRA MIODU

Nowy głośnik niskotonowy 17ND36 jest specjalnie opracowany dla Murano. W celu zapewnienia jeszcze głębszego i szybszego basu w przypadku tak małego głośnika nasi inżynierowie zminiaturyzowali projekt 55cm woofera La Sphere. Wklęsłe membrany o strukturze plastra miodu zapewniają dużą sztywność i doskonałą amortyzację, która umożliwia duże wychylenia bez deformacji. Cewka o długości 45mm napędzana 4-kilogramowym magnesem pozwala osiągnąć czysty, mocny i kontrolowany bas Murano.

 

FILTRY HDSE

Procedury pomiarowe w komorze pomiarowej Cabasse uwzględniają wyniki na osi głównej ale również w obszarze 360°. Wynikiem tych prac jest doskonała kontrola sceny muzycznej i energii dźwięku, zgodnie z zasadą Cabasse HDSE 

Dane techniczne

WYKOŃCZENIA

Czarny lakier fortepianowy, biały lakier fortepianowy, mahoniowy lakier fortepianowy

ZASTOSOWANIE

Kolumna podłogowa

KONSTRUKCJA

3 - drożna

GŁOŚNIKI

2 x 17ND36, BC13

EFEKTYWNOŚĆ

89 dB

CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU

800 – 3 500 Hz

PASMO PRZNENOSZENIA

32 – 24 000 Hz

IMPEDANCJA NOMINALNA

8 ohm

IMPEDANCJA MINIMALNA

3,4 ohm

MOC ZNAMIONOWA

175 W

MOC SZCZYTOWA

1200 W

WYMIARY

102.6 x 27.5 x 37.5 cm

MASA

28 kg

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Cabasse Murano Alto Kolumna podłogowa

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Napisz swoją opinię