search

Klipsch Jubilee American Walnut

113 000,00 zł
Brutto

Klipsch Jubilee American Walnut

Podana cena za 1 sztukę

Sprzedawane w parach

Odbiór tylko osobisty

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

NOWY FLAGOWIEC W RODZINIE KLIPSCH HERITAGE

Klipsch Jubilee to ostatni projekt nad którym pracował Paul W. Klipsch (PWK). Jego marzeniem było stworzenie w pełni tubowego głośnika, który zadowoli najbardziej wytrawnych audiofilów. Pierwotnie model ten planowany był jako następca Klipschorn'ów. PWK szybko zdał sobie jednak sprawę, że potencjał tego projektu jest znacznie większy. Postępy inżynieryjne i technologiczne w XXI wieku pozwoliły Klipschowi urzeczywistnić swoje marzenie. A więc doświadczaj wspaniałej mocy, szczegółów i emocji muzyki na żywo - w domu, jak nigdy dotąd !

ZAPROJEKTOWANE I WYKONANE W USA Z KRAJOWYCH I IMPORTOWANYCH KOMPONENTÓW 

Obudowa Klipsch Jubilee jest produkowana w USA przez dumnych rzemieślników w Hope w stanie Arkansas. Tak jak zamierzał Paul W. Klipsch.

AKTYWNA ZWROTNICA

W celu zapewnienia najwyższej jakości reprodukcji dźwięku Klipsch Jubilee wyposażone zostały w aktywną zwrotnicę DSP. Zwrotnica dostosowuję fazę i opóźnienie każdego komponentu akustycznego. By uzyskać bardziej realistyczny dźwięk -  maksymalizuje moc w obszarze samej zwrotnicy. Procesor DSP zapewnia również niezbędną regulację korektora i wzmocnienia, aby płynnie łączyć ze sobą dwa komponenty akustyczne. Regulacja wysokich i niskich tonów personalizuje kolumny do pomieszczenia i własnych preferencji. Aktywna zwrotnica Klipsch Jubilee, ma również elegancko i praktycznie zaprojektowaną obudowę. Można postawić ją na półce lub zainstalować w szafie rakowej. 

GŁOŚNIKI O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Klipsch Jubilee to konstrukcja dwudrożna. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najlepszych wrażeń odsłuchowych. Zawierają najnowsze osiągnięcia akustyczne - opatentowaną, wentylowaną obudowę niskotonową z tubą i całkowicie nowy głośnik kompresyjny z tubą. Każdy komponent jest specjalnie zoptymalizowany do pracy w swoim indywidualnym paśmie przenoszenia, dzięki czemu Klipsch Jubilee jest jednym z najbardziej wydajnych głośników dostępnych na rynku. Wyższa sprawność daje większą moc akustyczną, która jest generowana przy znacznie mniejszym wysiłku. Rezultatem jest najczystszy, najbardziej dynamiczny dźwięk w całym zakresie muzycznym. 

OPATENTOWANY SYSTEM WENTYLACYJNY OBUDOWY BASU

Specjalnie zaprojektowana obudowa głośnika niskotonowego Klipsch Jubilee zapewnia doskonałą prezentację i wydajność basu. System z tubą sprawia, że kolumny Jubilee charakteryzują się oszałamiającą wydajnością, sięgającą od 10 - 20 razy bardziej niż głośnik konwencjonalny. Bas jest czysty, dynamiczny przy jednoczesnej minimalizacji zniekształceń. 

KOMPRESYJNY PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY 

Klipsch Jubilee wyposażony jest w całkowicie nowy, wielkoformatowy przetwornik kompresyjny z 7-calową axiperiodyczną tytanową membraną. Pojedyncza membrana o dużej średnicy zapewnia bardzo szerokie pasmo przenoszenia, eliminując potrzebę stosowania głośnika średniotonowego – zgodnie z oryginalnym projektem Klipsch Jubilee Paula Klipscha. Ta szerokopasmowa konstrukcja obniża punkt podziału poniżej krytycznego zakresu głosu, zapewniając bezproblemową klarowność i dokładność. Axiperiodyczna konstrukcja zapewnia płynną reakcję, jednocześnie maksymalizując moc wyjściową i minimalizując zniekształcenia.

NATURALNY FORNIR

W serii Heritage Klipsch używa się tylko naturalnego forniru. Wzór forniru utrzymany zostaje w porządku i jest precyzyjnie ułożony, aby uzyskać lustrzane odbicie na złączu - dokładnie jak przewracanie kartek w książce. Daje to każdemu głośnikowi estetyczny i spójny wygląd, który jest ceniony bardziej niż jakikolwiek inny fornir. 

DOPASOWANE PARY

Każda para głośników z serii Heritage jest do siebie wizualnie dopasowana. Użyty naturalny fornir pochodzi z tego samego drewna. Każda obudowa jest starannie wykonana, dzięki czemu każdy głośnik w parze jest praktycznie nie do odróżnienia od drugiego. Głośniki przechodzące przez linię produkcyjną są sprawdzane i oznakowane kolejnymi numerami seryjnymi - dzięki czemu seria Heritage opuszcza fabrykę jako starannie wykonany zestaw.

KOLUMNY NA LATA

Każdy element Klipsch Jubilee jest zbudowany tak, aby służył długo. Klipsch zawsze dostrzegał wyjątkową i kluczową rolę obudowy głośnika, w procesie odtwarzania dźwięku. Od rzemieślników z Hope, AR po inżynierów z Indianapolis, IN. Producent zawsze kładł niezwykły nacisk na trwałość. Obudowa Klipsch Jubilee jest montowana wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości klejów i elementów łączących. To głośnik, który będziesz przekazywać z pokolenia na pokolenie.

SPECYFIKACJA

Głośnik niskotonowy 2 x 12" (K-283) membrana kompozytowa
Głośnik wysokotonowy 1 x 7" (K-693) tytanowa membrana kompresyjna, 5" cewka
Impedancja 8 Ω (minimum 3,5 Ω) przy 160 Hz - głośnik niskotonowy, 16 Ω (minimum 7,6 Ω) przy 4.3 kHz
Konstrukcja 2-drożna z bass-reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała 400/100W (głośnik wysokotonowy), 1200/300W (głośniki niskotonowe)
Pasmo przenoszenia 18Hz – 20kHz (+1.75 dB/- 3 dB)
Skuteczność 110dB głośnik wysokotonowy, 107dB głośniki niskotonowe
Waga 185,06 kg. /szt. (cześć basowa 149,68 kg., cześć wysokotonowa 35,38 kg.)
Kolor Walnut (orzech amerykański)
Wymiary 175.26 x 127 x 76.2 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Klipsch Jubilee American Walnut

Klipsch Jubilee American Walnut

Podana cena za 1 sztukę

Sprzedawane w parach

Odbiór tylko osobisty

Napisz swoją opinię