Gold Note A3-XL Kolumna podstawkowa

5 635,00 zł
Brutto

Cena za sztukę. Kolumny sprzedajemy wyłącznie w parach

Kolor
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

A3-XL -  GŁĘBOKI DŹWIĘK POŁĄCZONY Z ELEGANCJĄ

6 calowy głośnik niskotonowy z utwardzanego polipropylenu, jednocalowy, jedwabny głośnik wysokotonowy, 2-drożny bass-reflex

Dzięki zastosowaniu 6-calowego głośnika niskotonowego zaprojektowanego przez firmę GOLD NOTE, wykonanego przez firmę SEAS ze specjalnego, utwardzonego polipropylenu, A3-XL może zapewnić wyjątkowo niską i mocną odpowiedź częstotliwościową oraz umożliwić najbardziej naturalną reprodukcję dźwięku. Cofnięty, wbudowany głośnik pozwala rozszerzyć i wydobyć bas oraz odtwarzać każdy szczegół. Kopułkowy głośnik wysokotonowy z jedwabiu jest specjalnie dostosowany do kształtu kolumny i wyposażony w aluminiowy, sztywny kołnierz, co pozwala utrzymywać wysokie częstotliwości w czystym brzmieniu nawet wtedy, gdy chcesz cieszyć się dużą głośnością. A-3 XL stają się czystą przyjemnością, gdy umieszcza się na ręcznie robionym standzie. Pasują również do każdej półki i nawet jeśli umieścisz je blisko ściany jego zaskakujące brzmienie nie zostanie utracone dzięki zastosowaniu przedniego bass-reflexu z podwójnym basem. Niestandardowe kanały bass refleksu zaprojektowane są w aby zminimalizować turbulencje i niepożądane interakcje dźwiękowe, oraz w celu uzyskania bardzo potężnej,szczegółowej i naturalnej muzyki w każdych warunkach. Skrzynia głośnika jest dostrojona przez dwie duże aluminiowe, zagłębione płyty po każdej stronie, co gwarantuje niesamowite wzmocnienie basów, daleko ponad możliwości głośnika. Płyty te są zablokowane w skrzyni za pomocą stalowych gwintowanych prętów i odpowiednio umocowane tak, aby mogły pracować jak wirtualne głośniki (Virtual Passive Drivers) w celu wzmocnienia basów. Panele boczne są dostępne w czarnych lub srebrnych, szczotkowanych aluminiowych wykończeniach, ewentualnie mogą być pokryte prawdziwą włoską skórą. Pozostała część obudowy jest lakierowana, w kolorze czarnym, matowym lub fortepianowym. Dzięki takiemu wykończeniu kolumna stanowi idealne wyposażenie nowoczesnego i stylowego salonu.

Specyfikacja

Podwójny przedni Bass-Reflex z podwójnym przednim głośnikiem

Pasmo przenoszenia: 45-20000Hz ± 3dB

Efektywność: 87dB 1Wat / 1m

Głośnik wysokotonowy: 1" miękki, kopułkowy

Głośnik niskośredniotonowy: papierowy głośnik stożkowy 6 "

Sugerowany wzmacniacz mocy: 20 -120W

Maksymalną moc: 100 W RMS

Impedancja: 8 Ohm nominalna

Zwrotnica: 2500 Hz przy 12dB / Octave

Złącza: Bi-Wiring GOLD, UWAGA rohodium BP-01 niklowany

ROZBUDOWA

zwrotnica na zamówienie na zamówienie

DANE:

Wymiary: 190mm szer.| 285mm wys.| 350mm gł.

Waga: 18 kg (z opakowaniem)

WYKOŃCZENIA

Czarny mat | Biały matowy Czarny błyszczący fortepianowy

(Skóra na żądanie)

Firma Gold Note wprowadziła do sprzedaży dwa nowe modele kolumn głośnikowych: monitory A3-XL oraz podłogowe A6-XL. Oba produkty mają wyróżniać się na tle konkurencji pięknym designem oraz niezwykle wysoką jakością wykonania, która charakteryzuje wszystkie produkty włoskiego producenta.

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Gold Note A3-XL Kolumna podstawkowa

Cena za sztukę. Kolumny sprzedajemy wyłącznie w parach

Napisz swoją opinię