• Wyprzedaż!

JBL Soundgear

950,00 zł
799,00 zł Zniżka 151,00 zł
Brutto

Nowoczesny głośnik JBL Soundgear

Produkt Ex/ Demo

Ilość

Nowoczesny głośnik JBL Soundgear

Unikalna konstrukcja głośnika JBL Soundgear tworzy indywidualną przestrzeń dźwiękową, nie odcinając jednocześnie słuchacza od dźwięków z otoczenia. Urządzenie to możesz mieć zawsze przy sobie, bez konieczności przypinania lub trzymania go. Bezprzewodowe słuchanie muzyki w domu już nigdy nie będzie takie samo. Połączenie technologii BT z legendarnym brzmieniem JBL oraz głośnikami z funkcją wzmocnienia basów, pozwoli Ci na jeszcze więcej. Doświadcz zupełnie nowego sposobu postrzegania dźwięku z JBL Soundgear. Załóż i ciesz się ulubionym audio!

Twoja własna przestrzeń muzyczna

Odkryj na nowo ścieżki dźwiękowe znanych filmów i seriali, poczuj się jak na koncercie podczas słuchania największych hitów i doświadczaj jeszcze więcej emocji. Utwórz własną przestrzeń dźwiękową z legendarnym brzmienie JBL. Urządzenie zostało wyposażone w dwa głośniki o mocy 3 W każdy, dzięki czemu zapewnia mocny, a zarazem czysty dźwięk. Wystarczy, że założysz przenośny głośnik JBL SOUNDGEAR na szyję, a dźwięk w jakości JBL będzie Ci towarzyszył wszędzie tam gdzie pójdziesz. Natomiast przetworniki z funkcją wzmacniania basów wzbogacą go i dodadzą mu dynamizmu.

Funkcjonalny głośnik przenośny

Od teraz już nie potrzebujesz słuchawek czy innych głośników przenośnych, które musisz przenosić gdy poruszasz się po mieszkaniu. Z JBL SOUNDGEAR możesz doświadczyć niespotykanych wrażeń ze słuchania muzyki bez konieczności zajmowania rąk czy obciążania uszu.

Specjalna konstrukcja opaski zakładanego na szyję głośnika JBL SOUNDGEAR sprawia, że jest on niesamowicie wygodny w użytkowaniu. Ergonomiczny kształt oraz intuicyjne sterowanie ułatwiają korzystanie z tego sprzętu. Natomiast niewielka waga i wykończenie z miękkiego materiału gwarantują wygodę nawet przez długi czas użytkowania.

Idealny do telewizorów i nie tylko

Od teraz w wygodny sposób można przełączyć się np. z filmu oglądanego na laptopie na połączenie przychodzące na smartfona. Zastosowane technologie w tym urządzeniu umożliwiają proste przełączanie się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth®, na drugie.

W zestawie z JBL Soundgear znajduje się także bezprzewodowy nadajnik audio BTA. Pozwala on na łatwe połączenie z telewizorem lub innym urządzeniem za pomocą technologii BT. Natomiast dla zapewnienia lepszej kompatybilności Soundgear z większością telewizorów, daje on możliwość korzystania z wejścia optycznego lub wejścia AUX.

Głośnik Bluetooth z mikrofonem

Jeszcze więcej możliwości bez zajętych rąk. Dwa wbudowane mikrofony w JBL SOUNDGEAR umożliwiają bezprzewodowe prowadzenie rozmów telefonicznych oraz telekonferencji i stałe pozostawanie w kontakcie. Urządzenie to wyposażone jest także w układ tłumiący echo. Dzięki temu gwarantuje ono krystalicznie czyste rozmowy. Natomiast kształt i możliwość założenia, a także brak przewodów umożliwiają swobodę poruszania oraz 

Specyfikacja

Rodzaj zestawu 2.0

Moc głośników (RMS) 3 W

Rodzaje wyjść / wejść microUSB - 1 szt.

Łączność bezprzewodowa Bluetooth

Sterowanie Przyciski na głośniku

Dodatkowe informacje

Do 6 godzin pracy na akumulatorze

Czas ładowania 2 godziny

Sterowanie wbudowane w głośnik

Wbudowany akumulator

Wbudowany mikrofon

Regulacja głośności

Poziom ciśnienia akustycznego: 96dB

Wersja Bluetooth: 4.1

Waga

0,34 kg

Dołączone akcesoria

Kabel zasilający

Kolor Czarny

Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

JBL Soundgear

Nowoczesny głośnik JBL Soundgear

Produkt Ex/ Demo

Napisz swoją opinię