search

Synergistic Research Black UEF AC Kabel zasilający

2 060,00 zł
Brutto

Nowe przewody są niezwykle elastyczne, rozsądnie wycenione i zdolne do dostarczania prądu o wysokich wartościach w momencie zapotrzebowania.

Długość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

W konstrukcji przewodu wykorzystano przewodniki o średnicy 12 gauge (3,3 mm2) i Grafen, który następnie w całości poddawany jest procesowi kondycjonowania Quantum Tunneling. Przewody wyposażono także w system ekranowania w technologii UEF.

Przewody zasilające UEF BLACK wykorzystują tę samą technologię UEF i odznaczają się taką samą charakterystyką dźwiękową, co wielokrotnie nagradzane bezpieczniki BLACK. Jednak w przypadku przewodów, zjawiska poprawy dźwięku zachodzą w znacznie większej skali. Bezpieczniki są bardzo małymi elementami, a jednak ich działanie jest niezwykle efektywne.

Wyobraźmy sobie w jaki sposób będzie działać technologia UEF oraz takie same materiały zastosowane w  przewodach zasilających o długości 1.5 m. Nowe przewody są niezwykle elastyczne, rozsądnie wycenione i zdolne do dostarczania prądu o wysokich wartościach w momencie zapotrzebowania.

Jeśli spodobała się Wam zachwycająca scena dźwiękowa, niski poziom szumów oraz większa muzykalność, jaką zapewnia wykorzystanie bezpieczników RED i BLACK, z pewnością przypadną Wam również do gustu nowe przewody zasilające UEF Red i Black o jakości state-of-the-art.

Często słyszymy, jak ludzie pytają, jak końcowe odcinki kabli AC najczęściej półtora metrowe mogą mieć tak znaczący wpływ na dźwięk systemu audio? Odpowiedź brzmi, że elektryczność lub elektrony w rzeczywistości nie wędrują przez drut, ale raczej wibrują wzajemnie tworząc falę energii z wieloma czynnikami wpływającymi na to, jak ta fala rozprzestrzenia się z elektrowni do twojego domu. Oddziaływując na  którykolwiek z tych czynników zmieniamy rodzaj energii elektrycznej dystrybuowanej do twojego systemu. Wykorzystując tą ​​samą technologię UEF, którą można znaleźć w naszych wielokrotnie nagradzanych Black Quantum Fuses, w tym UEF Graphene Shielding, czarne kable zasilające UEF umożliwiają Twojemu systemowi odtwarzanie muzyki, która jest wolna od zniekształceń i pełna realizmu muzycznego. 

Przewód:Przewodniki o średnicy 12 gauge (3,3 mm2)Technologia UEF:UEF Technology Standard Level 2 - powłoka UEF z grafenem umieszczona jest na złączach, okablowaniu i ekranie

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Synergistic Research Black UEF AC Kabel zasilający

Nowe przewody są niezwykle elastyczne, rozsądnie wycenione i zdolne do dostarczania prądu o wysokich wartościach w momencie zapotrzebowania.

Napisz swoją opinię