Marka: Cabasse
Dostępność: w magazynie
Cabasse ma zaszczyt przedstawić czwartą juź generację swojego klasycznego systemu audio, EOLE 5.1. Ten doceniany przez entuzjastów kina domowego zestaw w swojej czwartej odsłonie, dostępnej w kolorze czarnym lub białym, otrzymał całkowicie nowy subwoofer, nowe ochronne maskownice i podstawy dla zoptymalizowania brzmienia.
EOLE 4 System
Cabasse ma zaszczyt przedstawić czwartą juź generację swojego klasycznego systemu audio, EOLE 5.1. Ten doceniany przez entuzjastów kina domowego zestaw w swojej czwartej odsłonie, dostępnej w kolorze czarnym lub białym, otrzymał całkowicie nowy subwoofer, nowe ochronne maskownice i podstawy dla zoptymalizowania brzmienia. Czwarta generacja EOLE 5.1 wywoła jeszcze więcej emocji podczas oglądania Twoich ulubionych filmów, seriali czy wydarzeń sportowych!
System 5.1 EOLE wyróźnia się pięcioma sferycznymi satelitami, w których zawarto to, co dla Cabasse liczy się najbardziej: wydajność, moc, szczegółowość i stabilną scenę – wszystko to zamknięte w kulach o średnicy 13 cm, wyposaźonych w głośniki koaksjalne: 29 mm tweeter i 10 cm głośnik średnio-niskotonowy.

O basy zadba nowy subwoofer - Lipari 21. Projektowi towarzyszyła ta sama filozofia, co satelitom, co w połączeniu z formą (smukła budowa), gwarantuje potęźne, realistyczne brzmienie, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Ten zaprojektowany i wykonany ze szczególną dbałością o estetykę i jakość subwoofer wyposaźono w 21 cm głośnik oferujący moc szczytową 400 W i maksymalnie realistyczne i wierne odtwarzanie dźwięku pochodzącego tak z filmów, jak i muzyki.
Praktyczny, lźejszy i smuklejszy (15 x 39 x 39 cm) Lipari 21 moźe być ustawiony pionowo i opierać się o ścianę, bądź poziomo. Dzięki takiemu rozwiązaniu daje moźliwość schowania go pod meblami dla jeszcze większej oszczędności miejsca, bez znaczącej zmiany brzmienia.


Nowe są równieź maskownice uźyte w satelitach systemu. Doskonale podkreślają nowatorski charakter tych sferycznych głośników koaksjalnych, specjalności Cabasse. Dzięki udoskonalonemu i bardziej otwartemu profilowi niź we wcześniejszych odsłonach, nowe maskownice zapewniają jeszcze większą przejrzystość i lepszy przekaz wysokich częstotliwości. Nowoczesny design, czerń i dwie chromowane obręcze, doskonale sprawdzą się w kaźdym wnętrzu.
Satelity w czwartej generacji EOLE 5.1 stoją na nowych podstawach pozwalających na wybór jednego z dwóch sposobów ustawienia, co daje jeszcze większe moźliwości na eleganckie wtopienie się głośników we wnętrze niezaleźnie od tego czy będą zamocowane na ścianach, czy połoźone na półkach. Magnetyczna podstawa sprawia, źe sam głośnik skierować moźna w dowolną stronę, co z kolei przekłada się na moźliwość idealnego rozmieszczenia satelit w pomieszczeniu, a co za tym idzie, zbudowanie powalająco realistycznej sceny muzycznej.
WYKOŃCZENIA
Czarny połysk, biały połysk
ZASTOSOWANIE
Zastaw półkowy, naścienny, podłogowy po uzupełnieniu o opcjonalne podstawki
GŁOŚNIKI
1 x 21, 10 cm P2C, 19 mm kopułka
EFEKTYWNOŚĆ
90 dB, subwoofer aktywny
CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU
4000 Hz, subwoofer 45 - 200 Hz
FAZA
Subwoofer 0° – 180°
IMPEDANCJA NOMINALNA
8 ohm, subwoofer aktywny
IMPEDANCJA MINIMALNA
4 ohm, subwoofer aktywny
MOC ZNAMIONOWA
70 W, subwoofer aktywny
MOC SZCZYTOWA
490 W, subwoofer 400 W
WYMIARY
Sat: ɸ13 cm,Sub: 39 x 39 x 15 cm
MASA
Sat: 1,4 kg, Sub: 9 kg
Zobacz także