search

JAMO JL-4810 SYSTEM Głośniki ogrodowe

9 999,00 zł
Brutto

Elementy zestawu:

Jamo JL-4 głośnik ogrodowy (8 sztuk w zestawie)

Kolor
Ilość

Jamo JL-4810 System

Elementy zestawu:

Jamo JL-4 głośnik ogrodowy (8 sztuk w zestawie)

DESIGN I JAKOŚĆ

Gładkie linie, satynowe wykończenie i ultra kompaktowa konstrukcja pozwala JL-4 wtopić się w nawet najbardziej luksusowe otoczenie. Pełno zakresowy 4” aluminiowy przetwornik o długim skoku membrany zapewnia szczegółowy, dynamiczny i zrównoważony dźwięk.

KOMPATYBILNE Z 70 V

Zewnętrzne głośniki satelitarne JL-4 mogą być stosowane wszędzie: od małych systemów domowych po ogromne instalacje komercyjne. Maksymalną elastyczność systemu zapewniają wysokiej jakości transformatory 25 W 70 V.

ŁATWA INSTALACJA

Oprócz kompatybilności z 70V, zewnętrzne głośniki satelitarne JL-4 umożliwiają instalację bez użycia narzędzi, co zapewnia szybki i łatwy montaż w dowolnej przestrzeni.

TRWAŁOŚĆ W KAŻDĄ POGODĘ

Nierdzewna aluminiowa maskownica głośnika i odporna na promieniowanie UV obudowa ze wzmocnionego włóknem szklanym ABS zapewnia działanie w każdych warunkach meteorologicznych. Jamo JL-4 został przetestowany i certyfikowany. Dzięki klasie bezpieczeństwa IP 45 zapewnia najlepszy dźwięk przez cały rok.

ZOPTYMALIZOWANY DLA JDA-500

Nowy wzmacniacz DSP Jamo JDA-500 idealnie współgra z serią głośników zewnętrznych Jamo - dzięki kompatybilności z 70 V i niskiej impedancji oraz łatwej optymalizacji akustycznej głośnika Jamo za pomocą jednego kliknięcia. Żaden inny wzmacniacz nie zabrzmi tak dobrze z zewnętrznymi

Jamo JL-10SW subwoofer

DESIGN + JAKOŚĆ

Umieszczenie części obudowy pod ziemią pozwala na dyskretne wykorzystanie dużej pojemności obudowy do osiągnięcia imponujących basów. Jl-10SW zapewnia wyjątkową jakość odsłuchu, zachowując jednocześnie wysokiej klasy, nowoczesny wygląd, odpowiedni do najlepszych współczesnych krajobrazów i przestrzeni.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

W JL-10SW zastosowano 10” głośnik niskotonowy z membraną z IMG o długim skoku. Zewnętrzny subwoofer Jamo pozostając wierny filozofii projektowania znanej z innych legendarnych produktów Jamo, przenosi najbardziej naturalny, potężny i pełen szczegółów dźwięk na zewnątrz.

KOMPATYBILNY Z 70 V

Do pracy z instalacją 70 V, JL-10SW korzysta z beztransformatorowej podwójnej cewki. Taka unikalna konstrukcja jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ transformatory znacznie ograniczają możliwości niskich częstotliwości subwoofera. Rozwiązanie to zapewnia również wysoką wydajność przy niskiej impedancji: 8 ohm stereo lub 4 ohm mono dla maksymalnej elastyczności systemu.

TRWAŁOŚĆ W KAŻDĄ POGODĘ

Nierdzewna aluminiowa kopuła i odporna na uderzenia obudowa z polietylenu zapewnia działanie w każdych warunkach meteorologicznych. Jamo JL-10SW został przetestowany i certyfikowany, dzięki klasie bezpieczeństwa IP 45 zapewnia najlepszy dźwięk przez cały rok.

Jamo JGS-10 - uchwyt (8 sztuk w zestawie)

ŁATWA INSTALACJA BEZ NARZĘDZI

Wbijany w ziemię uchwyt JGS-10 został zaprojektowany do montażu zewnętrznego głośnika satelitarnego Jamo JL-4 bez potrzeby użycia narzędzi. JGS-10 pozwala na jedną z najprostszych dostępnych obecnie instalacji zewnętrznych głośników. Zamocowanie i zablokowanie głośnika polega na skręcie o 45° stopni, a oznakowanie strzałką pomaga ustawić kierunek głośnika.

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO 

Znajdująca się w zestawie 7” płytka ochronna z ocynkowanej stali oferuje integratorom i użytkownikom możliwość zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności przy instalacji uchwytu JGS-10, gwarantując głośnikowi satelitarnemu JL-4 bezpieczeństwo, stabilność i zachowanie odpowiedniej pozycji niezależnie od pory roku. Znajdująca się w zestawie śruba umożliwia zablokowanie głośnika na uchwycie, zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo w środowisku o zwiększonym ruchu.

TRWAŁOŚĆ W KAŻDĄ POGODĘ

Do pracy z instalacją 70V, JL-10SW korzysta z bez transformatorowej podwójnej cewki. taka unikalna konstrukcja jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ transformatory znacznie ograniczają możliwości niskich częstotliwości subwoofera. Rozwiązanie to zapewnia również wysoką wydajność przy niskiej impedancji: 8 ohm stereo lub 4 ohm mono dla maksymalnej elastyczności systemu. 

TRWAŁOŚĆ W KAŻDĄ POGODĘ

Wykonany z wytrzymałego i odpornego na rdzę, wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa ABS, 10” uchwyt JGS-10 zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na czynniki pogodowe nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych.

Moc krótkotrwała/długotrwała JL-4 SAT (50W/20W), JL-10SW (200W/100W)
Głośnik niskotonowy JL-10SW (10" - 254 mm) membrana IMG o dużym wychyleniu
Głośnik wysokotonowy JL-4 (4" - 10,16 mm) aluminiowa membrana
Impedancja 70/100V lub 8 Ohm
Kolor JL-4 (satin gun metal), JL-10SW (gloss metallic gun)
Konstrukcja system nagłośnienia ogrodowego
Pasmo przenoszenia 39Hz - 20Hz
Skuteczność 89 dB ( 2.83V @ 1m)
Waga JL-4 2,28 kg/szt , JL-10SW 15,91 kg.
Wymiary JL-4 (133 mm x 104 mm x 143 mm), JL-10SW (555 mm x 409 mm x 409 mm)

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

JAMO JL-4810 SYSTEM Głośniki ogrodowe

Elementy zestawu:

Jamo JL-4 głośnik ogrodowy (8 sztuk w zestawie)

Napisz swoją opinię