Cabasse ZEF13

1 294,00 zł
Brutto

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Kolor
Ilość

DŹWIĘK CABASSE NA ZEWNĄTRZ

Zaprojektowane nad morzem w naszym Cabasse Acoustic Center, Zef 13 i Zef 17 są idealnymi rozwiązaniami zapewniającymi wysoką jakość dźwięku w trudnych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Niezawodne, techniczne rozwiązania opracowane przez nasz zespół R&D to gwarancja długowieczności głośników. Cabasse wybiera wysokiej jakości komponenty, aby uzyskać maksymalny dźwięk i rozszerzony zakres niskich częstotliwości, jakiego nie można oczekiwać od tak kompaktowego głośnika. Zef 13 i ZEF 17 oferują wierną reprodukcję brzmienia i scenę dźwiękową, którą większość głośników HiFi z dumą nazwałby swoimi własnymi.

WYSOKA WIERNOŚĆ W TRUDNYCH WARUNKACH POGODOWYCH

Głośniki Zef zostały zaprojektowane, aby wytrzymać trudne warunki pogodowe i zagwarantować jakość Cabasse w czasie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wszystkie komponenty zostały przetestowane i zweryfikowane zgodnie z najsurowszymi normami. Aluminiowa kratka i odpowietrznik bass-reflex zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność bez ryzyka uszkodzenia przez wodę. Dostępne białe i czarne wykończenia ułatwiają dopasowanie do każdego wystroju wnętrza lub na zewnątrz.

WERSJE O WYSOKIEJ IMPEDANCJI

Wersje TR są przystosowane do użytku profesjonalnego przy napięciu 70 lub 100 V. Terminal jest łatwo dostępny z przodu głośnika, co ułatwia ustawienie mocy bez demontażu instalacji. Niska impedancja jest również dostępna do odsłuchu HiFi.

DWUSTRONNY MONTAŻ

Montowany pionowo lub poziomo wspornik w kształcie litery „U” zapewnia łatwy i solidny montaż. Zef 13 i Zef 17 można regulować w zakresie do 90°.

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Cabasse ZEF13

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Napisz swoją opinię