EverSolo DMP-A8

9 399,00 zł
Brutto

Odtwarzacz sieciowy EverSolo DMP-A8

Kolor
Ilość

Streamer audio z chipami AKM

EverSolo DMP-A8 - streamer / odtwarzacz audio i przetwornik cyfrowo-analogowy z przedwzmacniaczem o najwyższej jakości i niesamowitej wszechstronności. Prawdziwie centralny element dzisiejszego systemu HiFi, oferuje szeroki zakres zastosowań, od lokalnego odtwarzania plików po dostęp do biblioteki muzycznej z urządzeń sieciowych lub ulubionych aplikacji do przesyłania strumieniowego. Jego konstrukcja zapewnia również najczystszą i najbardziej precyzyjną reprodukcję dźwięku.

Specyfikacja dotycząca funkcjonalności:

DAC AK4499EX + AK4191EQ

DMP-A8 korzysta z najnowszej innowacji AKM w zakresie konwersji cyfrowo-analogowej. Zawiera układy DAC AK4499EX + AK4191EQ i wykorzystuje opatentowaną technologię Velvet Sound, aby zapewnić reprodukcję dźwięku równie precyzyjną, jak i bogatą.

Ekskluzywny silnik audio EOS

DMP-A8 wykorzystuje zastrzeżony system operacyjny EOS (Eversolo Original Sampling-rate Audio Engine), obsługujący wyjście audio przy wszystkich częstotliwościach próbkowania. Innymi słowy, dowolne odtwarzanie dźwięku może całkowicie ominąć ograniczenia systemu Android SRC, obsługując przesyłanie dźwięku z aplikacji innych firm, w celu zapewnienia odtwarzania z idealnym bit-perfect.

Wszechstronne odtwarzanie

DMP-A8 obsługuje prawie wszystkie dostępne formaty plików o wysokiej rozdzielczości, w tym formaty CD (FLAC, WAV, APE), DSD512 (.dsf, .dff, .iso, .dst), a także strumienie stereo i wielokanałowe.

Aluminiowa obudowa

Obudowa Eversolo DMP-A8 jest wykonana z aluminium lotniczego, obrabianego CNC z najwyższą precyzją, co zapewnia wyjątkowo wytrzymałą jednostkę. Szczotkowany front i anodowany korpus tworzą piękne połączenie klasycyzmu i nowoczesności.

Duży ekran dotykowy LCD

Z przodu urządzenia znajduje się wspaniały, duży, 6-calowy ekran dotykowy LCD Full HD. Urządzenie charakteryzuje się doskonałym interfejsem, zaprojektowanym z myślą o doskonałej ergonomii, zapewniającej płynną i intuicyjną obsługę. Dostęp do całej muzyki i wiele funkcji DMP-A8.

Zaawansowana łączność

DMP-A8 może służyć jako odtwarzacz cyfrowy do podłączenia z różnymi wysokiej klasy przetwornikami DAC za pośrednictwem wyjść I2S HDMI, USB, optycznych lub koncentrycznych. Jako przetwornik cyfrowo-analogowy oferuje także liczne wejścia cyfrowe: dwa koaksjalne, dwa optyczne, a także USB-B do podłączenia komputera lub smartfona. Używane jako przedwzmacniacz wysokiej jakości, urządzenie posiada zbalansowane wejście XLR i niezbalansowane wejście RCA. Co więcej, DMP-A8 jest również wyposażony w łączność Bluetooth 5.0, umożliwiającą proste, bezprzewodowe połączenie z szeroką gamą źródeł. Wreszcie, DMP-A8 można również podłączyć bezpośrednio do aktywnych głośników lub wzmacniacza mocy poprzez niezbalansowane wyjścia przedwzmacniacza RCA i zbalansowane XLR. Wyjście trigger'a uzupełnia pakiet.

Elastyczna rozbudowa pamięci masowej

Wbudowane gniazdo M.2 NVME SSD jest dostępne od spodu urządzenia, dzięki czemu instalacja dysku SSD (sprzedawanego oddzielnie) jest szybka i łatwa bez konieczności całkowitego otwierania urządzenia. DMP-A8 obsługuje dyski SSD o pojemności do 4 TB. Oznacza to, że możesz zwiększyć pojemność pamięci masowej dzięki szybkiemu, niezawodnemu i cichemu systemowi do lokalnego odtwarzania plików. Co więcej, możliwe jest także podłączenie zewnętrznego nośnika danych bezpośrednio poprzez port USB OTG.

Konstrukcja z podwójnym zasilaniem

Aby wyeliminować zakłócenia i szumy pomiędzy obwodami systemu (przetwarzanie danych, wyświetlacz itp.) a obwodami audio oraz zwiększyć czystość dźwięku, zastosowano tutaj konstrukcję z oddzielnymi obwodami zasilania. Liniowy zasilacz składa się z wielo-uzwojeniowego transformatora toroidalnego zaprojektowanego specjalnie tak, aby idealnie pasował do charakterystyki analogowych obwodów audio. Wysokiej jakości zasilacz impulsowy jest zoptymalizowany pod kątem obwodu systemowego. Architektura ta radykalnie redukuje falowanie i zakłócenia w przetwarzaniu dźwięku wysokiej klasy. Ponadto liniowy zasilacz DMP-A8 korzysta z inteligentnego systemu przełączania napięcia wejściowego, umożliwiając automatyczne dostosowanie się do odbieranego sygnału.

Interfejs USB XMOS XU316 trzeciej generacji

Dzięki interfejsowi USB XMOS XU316 trzeciej generacji, DMP-A8 jest szybszy i ma większą przepustowość, zapewniając bezstratną transmisję sygnału nawet w przypadku strumieni o wysokiej rozdzielczości. Porty USB DMP-A8 obsługują strumienie do DSD512 Native i PCM 32bit 768 kHz.

Podwójny zegar Accusilicon

Dwa femtosekundowe oscylatory Accusilicon z bardzo niskim szumem fazowym zapewniają obwodom dekodującym czysty sygnał zegara (45.1584 MHz i 49.152 MHz). Taka konstrukcja skutecznie eliminuje drgania, zapewniając niezwykle dokładną konwersję i dekodowanie sygnałów audio, promując bardzo szeroki zakres dynamiki i piękną definicję dźwięku.

W pełni zbalansowany analogowy obwód przedwzmacniacza

DMP-A8 posiada w pełni zbalansowany, wysokiej jakości przedwzmacniacz z wejściami analogowymi XLR i RCA. Korzysta również z wzmocnienia analogowego +10 dB, a w połączeniu z regulacją głośności R2R zapewnia bardzo niski poziom szumów i zniekształceń na wyjściu.

Kontroler głośności R2R

DMP-A8 korzysta z w pełni symetrycznego regulatora głośności R2R, wykorzystującego rezystory i przekaźniki, aby zapewnić precyzyjną kontrolę poziomu dźwięku, skutecznie usuwając zniekształcenia i szumy z sygnału analogowego. Zawiera również system ochrony głośności, automatycznie redukujący nadmierny poziom głośności do ustawionego poziomu po włączeniu urządzenia. Zastosowanie analogowej regulacji głośności R2R zapewnia, że ​​przetwornik cyfrowo-analogowy może przez cały czas działać optymalnie.

HDMI-ARC

DMP-A8 jest wyposażony w wejście HDMI ARC (Audio Return Channel) i można go podłączyć do urządzeń wyświetlających, takich jak telewizory i projektory, które również posiadają tę funkcję. Umożliwia to separację i przesyłanie sygnałów audio z sygnału HDMI do DMP-A8, dzięki czemu możesz cieszyć się jakością dźwięku urządzenia na telewizorze lub systemie projekcyjnym.

Starannie dobrane komponenty

Główne elementy obwodu audio są najwyższej jakości, w tym niemieckie kondensatory WIMA, kondensatory audio Nichicon i Murata, japońskie przekaźniki Omron, amerykańskie przetworniki OPA Texas Instruments i inne. Dzięki temu skrupulatnemu doborowi komponentów DMP-A8 zapewnia profesjonalną jakość dźwięku.

Potężny, elastyczny procesor DSP

DMP-A8 zawiera potężny procesor DSP z regulacją głośności DSP, korektorem parametrycznym, filtrami FIR, filtrowaniem HPF/LPF, wzmocnieniem basów, kompresorem i zarządzaniem opóźnieniami.

Układ odbiornika Bluetooth Qualcomm QCC5125

Wejście Bluetooth 5.0 Eversolo DMP-A8 wykorzystuje układ odbiornika Qualcomm QCC5125 , co ułatwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki na przykład ze smartfona lub tabletu, ciesząc się jednocześnie doskonałą jakością dźwięku dzięki kodekom transmisji aptX, aptX LL, aptX HD i LDAC.

Twoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego na wyciągnięcie ręki

DMP-A8 zapewnia dostęp do popularnych platform do strumieniowego przesyłania muzyki i radia internetowego, takich jak Tidal, Qobuz, Deezer, Amazon Music, Apple Music, HighResAudio i Paradise Radio, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką bez ograniczeń.

*Lista dostępnych usług przesyłania strumieniowego będzie ewoluować w miarę uzyskiwania nowych certyfikatów. W przyszłych wersjach oprogramowania sprzętowego planowane są dalsze usługi przesyłania strumieniowego.

Poznaj świat strumieniowego przesyłania dźwięku

Jako streamer DMP-A8 obsługuje protokoły transmisji Tidal Connect i DLNA, a także wiele innych usług przesyłania strumieniowego. Dzięki temu słuchanie muzyki z aplikacji do transmisji strumieniowej z transmisją do DMP-A8 przez sieć lokalną jest bardzo łatwe. Co więcej, jakość dźwięku jest doskonale zachowana.

Biblioteka muzyczna do lokalnego odtwarzania

System biblioteki muzycznej Eversolo nie tylko oferuje doskonałą wydajność odtwarzania lokalnego, ale także posiada praktyczny, intuicyjny interfejs. Pliki muzyczne można dodawać z lokalnego dysku twardego lub za pośrednictwem pamięci sieciowej. Metadane są automatycznie pobierane z chmury, tworząc prawdziwą bibliotekę nazwisk artystów, okładek albumów, plików CUE i nie tylko. Muzyka jest wyświetlana w kategoriach według gatunku, albumu, wykonawcy i częstotliwości próbkowania. Oczywiście możesz także projektować własne listy odtwarzania.

Wiele obsługiwanych protokołów sieciowych

DMP-A8 obsługuje szeroką gamę protokołów sieciowych, w tym NFS, SMB v1/v2/v3 i UPnP/DLNA, umożliwiając przeglądanie i odtwarzanie muzyki zapisanej na serwerze NAS lub urządzeniu sieciowym podłączonym do sieci lokalnej. Nawet strumienie audio o wysokiej rozdzielczości można odtwarzać bezproblemowo.

Wydajny system zarządzania plikami

DMP-A8 zapewnia potężny system zarządzania plikami, który umożliwia kopiowanie, wklejanie, wycinanie i usuwanie plików z lokalnego lub sieciowego urządzenia pamięci masowej. Port USB-C można skonfigurować w trybie OTG, dzięki czemu połączenie DMP-A8 z komputerem jest całkowicie przejrzyste i pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami. Udostępnianie SMB umożliwia przesyłanie plików z podłączonego urządzenia mobilnego lub wewnętrznego dysku SSD do innych urządzeń odtwarzających, takich jak komputer lub serwer NAS w sieci. W ten sposób DMP-A8 może służyć jako sieciowe urządzenie magazynujące, umożliwiając dostęp do plików audio w dowolnym momencie.

Odtwarzaj i zgrywaj swoje płyty CD

DMP-A8 umożliwia odtwarzanie płyt CD po podłączeniu własnego, zewnętrznego odtwarzacza przez USB. Aplikacja do zgrywania płyt CD wykorzystuje system sprawdzania poprawności danych i funkcję korekcji błędów w celu zapisywania bezstratnych danych audio. Algorytm w inteligentny sposób kojarzy nazwy albumów i utworów, zgrywa pliki i automatycznie generuje informacje o albumie i wykonawcy.

Inteligentna aplikacja sterująca

Specjalnie dla DMP-A8 opracowano mobilną aplikację sterującą dla systemów Android i iOS. Oprócz podstawowej kontroli odtwarzania i zarządzania parametrami systemu lokalnego, aplikacja oferuje asynchroniczny dostęp do danych biblioteki muzycznej, aplikacji systemowych i menu. Umożliwia także dostęp do usług przesyłania strumieniowego bezpośrednio z interfejsu.

W zestawie znajduje się pilot na podczerwień i Bluetooth. Obsługiwana jest funkcja WoL (Wake on LAN), która umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie urządzenia z poziomu sieci (wymagane przewodowe połączenie sieciowe).

Filtry cyfrowe, które dostosowują się do Twoich preferencji

Ustawienia przetwornika cyfrowo-analogowego DMP-A8 zapewniają 6 filtrów cyfrowych z różnymi trybami umożliwiającymi zróżnicowanie odtwarzania dźwięku w zależności od preferencji.

Wyświetlacz VU Meter i widmo audio

Dostępne są liczne opcje wyświetlania z miernikami i widmami audio, które zapewniają satysfakcjonujące i estetyczne wrażenia wizualne.

Specyfikacja techniczna:

Cechy główne:

 • Zasilacz: AC 110~240V, 50/60Hz
 • Moc znamionowa: 16W
 • Wymiary: 388 x 248 x 90 mm
 • Metody sterowania: Aplikacja mobilna, sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, zdalne sterowanie na podczerwień + Bluetooth
 • Dodatkowe wyposażenie: 1x przewód zasilający, 1x pilot zdalnego sterowania, 1x wkrętak, 1x instrukcja obsługi

Specyfikacja wyjścia zbalansowanego XLR:

 • Poziom wyjściowy: 4.2V
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz~20kHz (±0.25dB)
 • Zakres dynamiki: >128dB
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): >128dB
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych z szumem (THD+N): <0.00009%(-120dB) @No-wt
 • Przesłuch: >-121dB

Specyfikacja wyjścia RCA:

 • Poziom wyjściowy: 2.1V
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz~20kHz (±0.25dB)
 • Zakres dynamiki: >125dB
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): >124dB
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych z szumem (THD+N): <0.00010%(-119dB)@A-WT
 • Przesłuch: >-121dB

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door, przez autoryzowany, centralny serwis.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

EverSolo DMP-A8

Odtwarzacz sieciowy EverSolo DMP-A8

Napisz swoją opinię