• Nowy

EverSolo DMP-A6

3 999,00 zł
Brutto

Zbalansowany odtwarzacz sieciowy Hi-Res (MQA) EverSolo DMP-A6

Ilość

ROZPOCZYNA SIĘ NOWA EPOKA

Dzięki wieloletniemu rozwojowi, DMP-A6 zreformował tradycyjne odtwarzacze sieciowe dostępne na rynku, rozwiązując problemy w całej branży audio-video, co oznacza początek nowej epoki. DMP-A6 to wszechstronny odtwarzacz audio dostosowany do bezstratnego odtwarzania muzyki z czterordzeniowym procesorem i dużą pamięcią. Bogate cyfrowe złącza wejściowe i wyjściowe, wielokanałowe wyjście HDMI DSD, podwójny profesjonalny układ DAC ESS9038Q2M, w pełni zbalansowany obwód różnicowy i profesjonalne strojenie dźwięku – wszystko to przyczynia się do doskonałej wydajności DMP-A6. Bezprecedensowe wrażenia są oferowane miłośnikom muzyki dzięki usługom strumieniowego przesyłania muzyki, lokalnemu zarządzaniu muzyką, aplikacji mobilnej i ekskluzywnemu systemowi sterowania.

Samodzielnie opracowany silnik audio EOS

EOS (Eversolo original sampling-rate audio engine) został opracowany przez inżynierów marki Eversolo dla obsługi wyjściowej częstotliwości próbkowania, co oznacza, że odtwarzanie dźwięku całkowicie omija ograniczenia Android SRC, obsługując bezpośrednie wyjście audio aplikacji innych firm (Apple Music wyjście bezpośrednie wysokiej rozdzielczości).

Odtwarzanie i dekodowanie nagrań głównych

DMP-A6 obsługuje wszystkie najważniejsze formaty nagrań audio z ultrawysokim próbkowaniem, w tym formaty o jakości CD (FLAC, WAV, APE), DSD512 (.dsf/.dff/.ios/.dst), stereo/wielokanałowy i MQA itp.

Duży ekran dotykowy LCD dla lepszej interakcji z użytkownikiem

DMP-A6 został wyposażony w duży 6-calowy ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości, za pośrednictwem którego, można sterować profesjonalnym systemem przesyłania strumieniowego muzyki. Prosty, ale doskonały interfejs użytkownika oferuje także intuicyjne, dotykowe sterowanie oprogramowaniem urządzenia i możliwość przechodzenia do ustawień systemu, lokalnej bibliotki muzycznej i aplikacji innych firm. Sterowanie płynne jak w telefonie komórkowym.

Chipy DOH dla wielokanałowego HDMI DSD

Jako wielokanałowy streamer, DMP-A6 wykorzystuje chipy przetwarzające DOH dla dźwięku HDMI, szczególnie do odtwarzania i wypuszczania muzyki w formacie DSD Master. Oprócz obsługi wielokanałowego wyjścia surowego sygnału DSD Native i dekodowania wyjścia D2P (wyjście wielokanałowe PCM), zapewnia również poprawiony, bardzo precyzyjny niezależny zegar dla wyjścia HDMI.

Wewnętrzna kieszeń na dysk High-speed M.2 SSD

Wewnętrzna wolna kieszeń na dysk SSD M.2 NVME 3.0 2280 umożliwia instalację dysku SSD bez zdejmowania pokrywy urządzenia, maksymalna pojemność wynosi 4 TB. Szybciej, stabilniej i bezszelestnie, to klucz do lokalnego odtwarzania muzyki wysokiej jakości.

(Kompatybilny z dyskami SSD M.2 NVME 4.0 2280)

Niskie tętnienia napięcia moduł zasilania o wysokiej wydajności audio

DMP-A6 jest wyposażony w regulowany moduł zasilacza impulsowego o niskim poziomie szumów oraz posiada również kilka dedykowanych kondensatorów audio o mniejszym tętnieniu zasilania i niskich zakłóceniach. Obwód filtra dławika został specjalnie zaprojektowany dla wejścia prądu przemiennego, redukując szum linii o wysokiej częstotliwości w zakresie od 100 KHz do 5 MHz, zapewniając czystszą moc, cichszy szum tła i wyraźniejsze szczegóły muzyczne.

Bogaty zasób wejściowych i wyjściowych złączy

DMP-A6 może być używany jako cyfrowe centrum audio do łączenia się z różnymi wysokiej klasy urządzeniami dekodującymi za pośrednictwem cyfrowych złączy wyjściowych – HDMI OUT, USB typu A, Optyczny (Toslink) i Koncentryczny (Coaxial). Jako dekoder cyfrowego dźwięku na analogowy sygnał, DMP-A6 może łączyć się z urządzeniami źródłowymi audio, tj. komputer PC, urządzenia mobilne, telewizor, itd., za pomocą złączy wejściowych – koncentryczny (Coaxial), optyczny (Toslink), USB typu C i Bluetooth z APTX HD. Wyjścia XLR i RCA służą do podłączenia aktywnych głośników, wzmacniaczy mocy, amplitunerów, itp.

Procesor dźwięku nowej generacji 3rd Generation XMOS 316 Audio Solution

Dzięki procesorowi dźwięku XMOS 316 3rd Generation, DMP-A6 zapewnia większą prędkość i najwyższą przepustowość USB, co przekłada się na bezstratną transmisję danych audio w wysokiej rozdzielczości. Port USB obsługuje pełne dekodowanie DSD512 Native, PCM768@32bit i MQA. Złącza optyczne (Toslink) i koncentryczne (Coaxial) obsługują DSD 64 (DoP), PCM192@24Bit.

Podwójny zegar o niskim jitterze Specjalne przetwarzanie

Precyzyjne podwójne zegary o niskim jitterze zostały specjalnie zaprojektowane dla DMP-A6. Dwa precyzyjne oscylatory kwarcowe (45,1584 MHz i 49,152 MHz) odpowiadają odpowiednio zwielokrotnionemu próbkowaniu 44,1 kHz i 48 kHz, skutecznie redukując jitter i osiągając bardziej precyzyjne dekodowanie dźwięku.

W pełni zbalansowana sekcja przedwzmacniacza

Obwód analogowy DMP-A6 przyjmuje w pełni zbalansowaną konstrukcję audio – zaczynając od układu DAC, a kończąc aż po złącza wyjściowe stereo XLR i RCA. Zastosowana zaawansowana konstrukcja polepsza odporność na zakłócenia, poprawia separację kanałów i eliminuje wspólne pętle. Wszystko to pozwala uzyskać silniejszą i bardziej spójną jakość sygnału audio.

Dekodowanie Cyfrowo-Analogowe Podwójny Układ DAC - 2x ES 9038Q2M

Podwójny układ DAC w postaci 2x ES 9038Q2M jest używany do dekodowania sygnału w architekturze Double Differential Quadruple Converter. Dwa układy DAC odpowiadają niezależnie dwóm kanałom wyjściowym w konwersji Cyfrowo-Analogowej. Zastosowana konstrukcja skutecznie przeciwdziała zakłóceniom między kanałami, redukuje szumy tła, uzyskuje lepszy stosunek sygnału do szumu i znacznie poprawia zakres dynamiczny oraz wpływa na ogólną poprawę specyfikacji urządzenia w zakresie jakości dźwięku. DMP-A6 zapewnia pełną natywną obsługę dekodowania formatów DSD512, PCM768@32bit i MQA.

Starannie dobrane komponenty audio

Jakość dźwięku wyjścia analogowego DMP-A6 jest na poziomie kontrolerów dla monitorów studyjnych. Podstawowe elementy obwodów audio są doskonałe, m.in. kondensatory WIMA z Niemiec, dedykowane dla audio kondensatory NICHCON, kondensator chipowy Murata, przekaźniki Omron z Japonii, wzmacniacze operacyjne TI Audio z USA, itp. Celem zastosowania tak wysokiej jakości podzespołów jest zapewnienie bardziej autentycznego dźwięku, z większą czystością i klarownością.

Profesjonalne strojenie i niezawodne wskaźniki wysterowania audio

DMP-A6 został fachowo dostrojony, a jego obwód został starannie skonstruowany dzięki bogatej wiedzy inżynierów z marki EverSolo, którzy od wielu lat są aktywnie zaangażowani w przemysł Audio-Video. THD+N wynosi -120 dB (0,00009%), SNR wynosi 128 dB, a zakres dynamiki wynosi 128 dB. Konstrukcja, podzespoły i starannie przemyślane obwody stanowią solidną podstawę dla wysokiej jakości dźwięku.

Moduł Bluetooth - Qualcomm QCC5125

Zastosowany w DMP-A6 moduł odbioru sygnału Bluetooth – Qualcomm QCC5125 obsługuje kodeki SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC i jest kompatybilny z Bluetooth 5.0. Połączenie z telefonami komórkowymi, tabletami i laptopami przez Bluetooth umożliwia proste odtwarzanie muzyki i zapewnia dźwięk o jakości płyty CD.

DMP-A6 zawiera technologię MQA (Master Quality Authenticated), która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio w formacie MQA, zapewniając w ten sposób dźwięk oryginalnego nagrania głównego. Odwiedź mqa.co.uk, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi muzyczne na wyciągnięcie ręki

DMP-A6 obsługuje popularne serwisy muzyczne, takie jak Tidal, Qobuz, Highresaudio, Amazon music itp. Możesz korzystać z wielu wysokiej jakości serwisów muzycznych online i rozkoszować się urokiem nieograniczonego przesyłania strumieniowego muzyki.

Obsługa wielu aplikacji innych firm. Wysokiej rozdzielczości bezpośrednie wyjście audio przy użyciu oryginalnego silnika EOS.

*Liczba zainstalowanych serwisów muzycznych zależy od postępów certyfikacji. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym oprogramowaniem układowym, wciąż nadchodzi więcej usług muzycznych.

Bezprzewodowe nieograniczone strumieniowanie muzyki

DMP-A6 obsługuje Spotify Connect, Tidal Connect, DLNA i AirPlay. Muzyka wysokiej jakości może być przesyłana strumieniowo online z urządzeń mobilnych w tej samej sieci LAN, co ułatwia korzystanie z serwisów muzycznych online i pozwala na łatwiejsze odtwarzanie muzyki w domu.

Lokalna biblioteka muzyczna Nieskończone odtwarzanie

Biblioteka muzyczna EverSolo nie tylko zapewnia doskonałą wydajność lokalnego odtwarzania muzyki, ale także znacznie polepsza dotychczasowe doznania użytkowników w zakresie zarządzania prywatną kolekcją muzyczną. Proste dodawanie plików muzycznych z lokalnego dysku twardego lub pamięci sieciowej oraz możliwość automatycznego pobierania metadanych muzycznych z chmury, aby zbudować niestandardową bibliotekę muzyczną, z dopasowaniem artystów, albumów, tekstów, lokalnych plików CUE i tak dalej, sprawia że DMP-A6 jest urządzeniem przewyższającym obecną generację. Utwory są wyświetlane w kategoriach opartych na gatunkach, albumach, artystach i częstotliwościach próbkowania; możliwe jest również tworzenie listy ulubionych utworów i wyszukiwanie ich według albumu, wykonawcy lub nazw utworów.

Obsługa wielu protokołów sieciowych

DMP-A6 ma nie tylko dwa szybkie porty USB 3.0, gniazdo SSD do rozbudowy lokalnej pamięci masowej, ale także obsługuje protokoły udostępniania NFS, SMB v1/v2/v3 i UPnP, umożliwiając użytkownikom przeglądanie i odtwarzanie treści multimedialnych zapisanych na serwerze NAS lub na dyskach sieciowych podłączonych do tej samej sieci LAN ze standardem Gigabit. Nawet wysokiej jakości pliki DSD512 mogą być odtwarzane bez zacinania się.

Efektywny system zarządzania mediami

DMP-A6 oferuje solidny system zarządzania multimediami, który umożliwia przeprowadzanie wielu operacji edycji na lokalnym dysku twardym i sieciowej pamięci masowej, takich jak kopiowanie, wklejanie, wycinanie i usuwanie. Port USB może być skonfigurowany jako port USB OTG, co ułatwia podłączenie komputera do DMP-A6 za pomocą kabla USB w celu lokalnego kopiowania plików i zarządzania nimi. Funkcja wewnętrznego udostępniania SMB umożliwia udostępnianie plików multimedialnych z podłączonego urządzenia mobilnego lub wewnętrznego dysku SSD innym urządzeniom odtwarzającym multimedia, komputerom lub urządzeniom mobilnym w sieci LAN. Dzięki temu DMP-A6 może być używany jako sieciowe urządzenie pamięci masowej w celu np. udostępniania źródeł audio w dowolnym momencie.

Odtwarzanie i zgrywanie płyt CD

DMP-A6 umożliwia odtwarzanie i zgrywanie płyt CD po podłączeniu do niego zewnętrznego napędu optycznego przez USB. Aplikacja CD Rip APP wykorzystuje mechanizm sprawdzania poprawności danych i funkcję korekcji błędów w celu bezstratnego zapisywania danych audio z płyt CD. Algorytm aplikacji inteligentnie dopasowuje nazwy albumów i utworów płyt CD (wymagane są do tej funkcji oficjalnie wydane płyty CD), bezstratnie zgrywa utwory i automatycznie generuje informacje o albumie i wykonawcy.

Inteligentna kontrola w postaci dedykowanej aplikacji

Dla DMP-A6 opracowano specjalnie aplikacje sterującą dla systemów Android/iPhone/iPad. Oprócz podstawowej kontroli odtwarzania i ustawień systemowych obsługuje ona również asynchroniczne przeglądanie danych biblioteki muzycznej i menu, co jest wygodne do odtwarzania muzyki i jednoczesnego wyszukiwania danych. Dublowanie ekranu jest również obsługiwane po zainstalowaniu aplikacji third-party.

Różne filtry cyfrowe zaspokajają różne preferencje osobiste

Dostępne ustawienia dla przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC) w DMP-A6 zapewniają m.in. siedem rodzajów filtrów cyfrowych, z różnymi trybami odpowiadającymi różnym charakterystykom dźwięku, które można przełączać zgodnie z osobistymi preferencjami.

Spersonalizowane mierniki VU

Szeroka gama spersonalizowanych dynamicznych mierników VU jest dostosowana do potrzeb audiofilów. Wspaniałe interaktywne wrażenia są oferowane wraz z wyświetlaniem muzyki w pełnym formacie w czasie rzeczywistym, w tym DSD.

Aluminiowa obudowa i wyjątkowy wygląd

DMP-A6 został wykonany z aluminium klasy lotniczej i posiada obudowę obrabianą CNC, co zapewnia solidną konstrukcję. Szczotkowany panel i matowa anodowana obudowa to świetne połączenie klasycznych i nowoczesnych elementów, które trafią w gusta ekspertów.

Hi-Res Audio

DMP-A6 posiada certyfikat Hi-Res Audio, który potwierdza ze urządzenie zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Certyfikat wydany przez JAS.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

 • Solidna oraz stabilna obudowa wykonana z całkowicie aluminiowego, matowego metalu ze szczotkowanym panelem.
 • Wysokowydajny, profesjonalny, czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A55.
 • 6-calowy duży kolorowy ekran dotykowy LCD z bogatym oraz łatwym w obsłudze interfejsem sterowania.
 • Ekskluzywny cyfrowy system operacyjny oparty na dogłębnej personalizacji i rozwoju funkcji audio w systemie Android 11.
 • Duża pamięć 4GDDR + 32G eMMC, która pozwala na masową instalację aplikacji i płynniejsze działanie.
 • Możliwość instalacji dysku SSD M.2 NVME 3.0 (maksymalnie do 4 TB) (Kompatybilny z dyskami SSD M.2 NVME 4.0 2280).
 • Podwójny układ konwersji DAC audio o wysokiej wierności ES9038Q2M dla niezależnego dekodowania dźwięku stereo.
 • Obsługa w pełni natywnego dekodowania DSD512, PCM768KHz @ 32Bit i MQA.
 • Interfejs audio XMOS trzeciej generacji XU316 zapewnia wyższą wydajność i szybkość przetwarzania.
 • Synchroniczne przetwarzanie podwójnego zegara o niskim jitterze dla wyższej precyzji i większej dokładności.
 • W pełni zbalansowana architektura obwodów audio dla złącz: zbalansowanych XLR i Single-Ended RCA o wysokiej jakości, z funkcją przedwzmacniacza.
 • W pełni dostosowane dwa układy DOH obsługują wyjście wielokanałowe HDMI DSD Native i D2P.
 • Obsługa pełnego wyświetlania formatów (w tym formatu DSD) na miernikach VU z bogatym wyborem stylów.
 • Moduł Qualcomm QCC5125 Bluetooth 5.0 dla odbierania sygnału Bluetooth o wysokiej rozdzielczości, wspiera AptX HD i wiele więcej formatów.
 • Niskoszumowa, wysokiej jakości sekcja zasilająca, która zapewnia czyste źródło zasilania dla obwodu audio.
 • Obsługa różnych formatów masteringu DSD (.dsf/.dff/.ios/.dst), APE, FLAC, WAV, MQA itp.
 • Spersonalizowane zarządzanie lokalną muzyką obsługuje spersonalizowaną konfigurację, dopasowywanie tekstów i dostosowywanie bogatych danych muzycznych.
 • Silnik audio EOS opracowany przez EverSolo, globalnie omija ograniczenia SRC.
 • Obsługa bezpośredniego dźwięku w aplikacjach innych firm (bezpośrednie wyjście dla Apple Music Hi-Res).
 • Pełna obsługa dekodowania i renderowania dla MQA na złączach wejściowych: Optyczny (Toslink), koncentryczny (Coaxial) i USB typu C.
 • Złącza wyjściowe z nadawaniem Bit-Perfect: Obsługa USB, Optyczny (Toslink), koncentryczny (Coaxial), HDMI.
 • Pełna obsługa dla zewnętrznego napędu optycznego CD-ROM USB, pozwala na odtwarzanie i zgrywanie płyt CD.
 • Obfite masowe wsparcie dla serwisów muzycznych online, takich jak: Tidal, Spotify, Apple Music, Qobuz, Amazon, Highresaudio, itp.
 • Obsługa technologii Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready itp.
 • Obsługa odtwarzania muzyki z Air-Play2 i DLNA.
 • Obsługa protokołów NFS, SMB, Web DAV, UPnP w celu uzyskania dostępu do urządzeń pamięci masowej udostępnianych w sieci LAN.
 • Obsługa wbudowanej usługi udostępniania multimediów w sieci SMB w celu łatwego udostępniania multimediów lokalnych.
 • Ekskluzywna inteligentna aplikacja mobilna na telefony komórkowe i tablety z system Android / iOS, zapewniająca globalną kontrolę nad urządzeniem.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Specyfikacja ogólna:

 • Zasilanie: AC 110~240V 50/60Hz
 • Moc znamionowa: 13W
 • Wymiary (Głęb x Szer. x Wys.): 187 mm x 270 mm x 90 mm
 • Załączone wyposażenie: 1x Kabel zasilający, 1x Kabel USB A-B, 1x Śrubokręt, 1x Instrukcja obsługi
 • Model: EverSolo DMP-A6
 • Wyświetlacz: 6-calowy ekran dotykowy LCD
 • Pamięć wewnętrzna: 4GDDR4 +32GeMMC
 • DAC: 2x ES 9038Q2M
 • Procesor dźwięku: XMOS XU316
 • Wzmacniacz operacyjny (Op-amp Chip): OPA1642
 • Zasilacz: Wysokiej jakości zasilacz impulsowy o niskim poziomie szumów
 • Kieszeń SSD: Protokół M.2 NVME 3.0 2280, do 4 TB (Kompatybilny z dyskami SSD M.2 NVME 4.0 2280)
 • Port USB-A: USB3.0*2
 • Złącze Ethernet: RJ-45 (10/100/1000 Mb/s)
 • Wi-Fi: Dwuzakresowa sieć Wi-Fi 2,4G+5G (dual band),
 • Odtwarzanie i dekodowanie dźwięku przez DAC: Wspiera stereo do DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • W pełni obsługiwane Radia Internetowe: Internet Radio, TuneIn Radio, Audials Play, Radio Paradise, Calm Radio, RadioDroid, Open Radio
 • W pełni obsługiwane Serwisy Muzyczne: Tidal, Spotify, Qobuz, Highresaudio, Amazon Music, Apple Music, Apple Music Classical, Deezer, SoundCloud, Napster, Presto Music, Audials Play, BBC Sounds, KKBOX itp.
 • Technologie Przesyłania Strumieniowego i Protokoły Komunikacyjne: Air Play, DLNA, WebDAV, UPnP, Roon Ready, Spotify Connect, Tidal Connect, Qobuz Connect, Squeeze Connect itp.
 • Dostęp do Muzyki z Serwera w Chmurze: OneDrive, Dropbox, Emby, Jellyfin, Plex itp.
 • Wejście Bluetooth audio: Moduł Bluetooth Qualcomm QCC5125 (BT5.0), obsługa protokołów audio, takich jak SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC
 • Wejście USB typu C: System kompatybilny z USB Audio: Windows(10, 11), Mac, Android, iOS, obsługa do stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Wejście Optyczne (Toslink) / Koncentryczne (Coaxial): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Wyjście USB Audio typu A: Wsparcie do stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Wyjście Optyczne (Toslink) / Koncentryczne (Coaxial): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Wyjście HDMI Audio / DSD (HDMI OUT): Natywne wyjście wielokanałowe DSD64/PCM192KHz
 • Metody sterowania urządzeniem: Sterowanie aplikacją mobilną, sterowanie ekranem dotykowym, sterowanie dostępnym do zakupu osobno pilotem zdalnego sterowania (EverSolo BTR-12 IR & Bluetooth Remote Control)

Specyfikacja wyjścia zbalansowanego XLR:

 • Poziom wyjściowy: 5.2 V
 • pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20kHz (±0.15dB)
 • Rozpiętość tonalna (DNR): > 128dB
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): >128dB
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): <0.00009%(-120dB) @A-wt
 • Przesłuch: >-125dB

Specyfikacja wyjścia RCA:

 • Poziom wyjściowy: 2.6 V
 • pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20kHz (±0.2dB)
 • Rozpiętość tonalna (DNR): > 124dB
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): >124dB
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): <0.00011%(-119dB)@A-WT
 • Przesłuch: >-124dB

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

EverSolo DMP-A6

Zbalansowany odtwarzacz sieciowy Hi-Res (MQA) EverSolo DMP-A6

Napisz swoją opinię