System Audio Saxo 5 Kolumna podstawkowa

1 349,00 zł
Brutto

Poznaj swojego najbardziej muzykalnego przyjaciela na najbliższe 20 lat

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Kolor
Ilość

SA saxo 5


Poznaj swojego najbardziej muzykalnego przyjaciela na najbliższe 20 lat

SA saxo 5 to urocze kolumny, które sprawiają, że muzyka staje się żywa i wszechobecna w niemalże dowolnym pomieszczeniu. Kolumny o wyjątkowo mocnym charakterze i osobowości, które od pierwszych dźwięków oferują rytm, energię i muzykalność, sprawdzając się w dowolnym rodzaju muzyki. Podobnie jak pozostałe kolumny System Audio, tak i SA saxo 5 stawiają dźwięk na pierwszym miejscu.

Łatwe do wysterowania

Podłącz SA saxo 5 do dowolnego, dobrego systemu audio, a od razu poczujesz się bliżej muzyki. Nie zależnie od tego, czy muzyka będzie grała głośno czy cicho, dźwięk zawsze będzie wolny od zniekształceń, a dzięki technologii DXT szczelnie wypełni wybrane pomieszczenie. SA saxo 5 zaprojektowaliśmy z myślą o ustawieniu na półce, ale można je także ustawić na standach lub powiesić na ścianie wykorzystując dedykowane uchwyty W.5

Kolumny wykańczamy na wysoki połysk (biały lub czarny), a ich front zdecydowaliśmy się pokryć maskownicą w kolorze czarnym, która zapewnia pewną ochronę przetwornikom. Opcjonalnie dostępne także maskownice w kolorze białym. SA saxo 5 to kolumny, które posłużą wiele lat. Materiały wykorzystane do produkcji zostały dokładnie wyselekcjonowane. Żeby udowodnić, że nie rzucamy słów na wiatr, oferujemy na nie aż 7-letnią gwarancję.

Zaskakująco pełne brzmienie

Dzięki specjalnie opracowanym rozwiązaniom, charakterystycznym dla System Audio, brzmienie naszych kolumn zawsze zaskakuje. Prace nad przetwornikami niskotonowymi, wykorzystującymi możliwie najlżejsze materiały pochłonęły kilka lat. Cyfra 5, w systemie znakowania produktów System Audio, zawsze zasługuje na szczególną uwagę. Oznacza ona możliwość zaoferowania znacznie pełniejszego brzmienia niż mogłoby to wynikać z gabarytów konstrukcji.

W 1993 stworzyliśmy kolumny 905, które były pierwszymi konstrukcjami, którymi udowodniliśmy, że wizja, pracowitość i konsekwencja, może zaowocować wyjątkowo dobrym dźwiękiem. Od tego momentu cyfrę 5 można znaleźć przy każdej kolumnie System Audio, która jest swego rodzaju hołdem dla słynnych 905. SA saxo 5 są ósmą generacją kolumn, które pokazują, że dobre, pełne brzmienie może wydobywać się z niewielkich konstrukcji.

Przetestowane przez miłośników dobrego brzmienia

System Audio jest prawdopodobnie jedyną firmą produkującą kolumny, założoną przez muzyka. W naszym przypadku oznacza to, że u podstaw każdej konstrukcji leży jakość dźwięku. Nasze kolumny testujemy na wiele sposobów, aby upewnić się, że efekt jest taki, jakiego oczekujemy.

Jednym z testów, jakim poddajemy nasze kolumny jest prezentacja ich możliwości grupie muzyków i dobrze osłuchanych ludzi. Aby pozytywnie zaliczyć próbę kolumny muszą jak najbardziej realistycznie odwzorowywać dźwięki.


Parametry System Audio Saxo 5

  • Moc: 150 Wat
  • Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB): 50-25.000 Hz
  • Impedancja: 4-8 Ohm
  • Skuteczność (1W / 1m): 88 dB
  • Punkty podziału na zwrotnicach: 2200 Hz (24 dB/oct.)
  • Tweeter: T25DXT
  • Woofer: W1404 saxo
  • Budowa: 2-drożna, bas refleks
  • Zalecana moc wzmacniacza: Min. 50 Wat
Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

System Audio

Specyficzne kody

EAN13
5704234002827

Komentarze

Napisz swoją opinię

System Audio Saxo 5 Kolumna podstawkowa

Poznaj swojego najbardziej muzykalnego przyjaciela na najbliższe 20 lat

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Cabasse Eole 4 System...

Cabasse ma zaszczyt przedstawić czwartą już generację swojego klasycznego systemu audio, EOLE 5.1. Ten doceniany przez entuzjastów kina domowego zestaw w swojej czwartej odsłonie, dostępnej w kolorze czarnym lub białym, otrzymał całkowicie nowy subwoofer, nowe ochronne maskownice i podstawy dla zoptymalizowania brzmienia.

Cena 5 190,00 zł

System Audio Saxo 40...

SA saxo 40


Duże brzmienie bez dużych kolumn

Szukasz dobrego brzmienia, ale nie chcesz dużych kolumn? Koniecznie sprawdź SA saxo 40. Brzmią niesamowicie, a nie zajmują nie wiadomo ile miejsca w salonie.

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Cena 1 999,00 zł