• Nowy

EverSolo DAC-Z8

3 199,00 zł
Brutto

Kompaktowy dekoder audio EverSolo DAC-Z8 

Ilość

DOSKONAŁOŚĆ W KAŻDYM CALU

DAC-Z8 to kompaktowy dekoder audio o doskonałym wykonaniu i wysokiej wydajności. Dzięki integracji układu XMOS 316 i flagowego układu DAC ESS ES9038 Pro, DAC-Z8 jest w stanie w pełni dekodować formaty audio do DSD512, PCM 768Khz@32Bit i MQA. Wysokiej jakości zastosowane podzespoły przekładają się na wyjątkową jakość dźwięku, świetną wydajność przedwzmacniacza i potężną siłę napędową dla słuchawek. Szeroki zakres różnych wejść audio sprawia, że EverSolo DAC-Z8 jest idealnym centrum muzycznym dla wysokiej klasy słuchawek i głośników stereo.

Wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038Pro

Flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS ES9038Pro jest znany jako branżowy wzorzec, z niskim całkowitym poziomem zniekształceń harmonicznych oraz wyjątkowo niskim poziomem szumów i zniekształceń. Ciesz się autentyczną muzyką o wysokiej wierności.

Profesjonalnie skalibrowany

Skorzystaj z bogatego doświadczenia inżynierów w zakresie projektowania obwodów analogowych, DAC-Z8 posiada profesjonalną kalibrację i dedykowany projekt obwodów. Zmierzony całkowity współczynnik zniekształceń harmonicznych wynosi -124 dB (0,000062%), stosunek sygnału do szumu i zakres dynamiki wynoszą 133 dB. Te wiodące w branży wskaźniki są solidną podstawą dobrej jakości dźwięku.

XMOS 316

Zastosowany układ XMOS 316 trzeciej generacji ma większą prędkość przetwarzania i lepszą przepustowość USB, co zapewnia bezstratną transmisję wysokiej rozdzielczości danych audio. Wejścia USB obsługują pełne dekodowanie DSD512 Native, PCM768@32bit i MQA. Wejścia optyczne (Toslink) i koncentryczne (Coxial) obsługują DSD 64 (DoP) i PCM192@24Bit.

DAC-Z8 w pełni obsługuje technologię MQA (Master Quality Authenticated), która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio w formacie MQA, zapewniając w ten sposób dźwięk oryginalnego nagrania głównego.

Oscylatory zegarowe o Wysokiej precyzji

Dwa oscylatory zegarowe o niskim jitterze (45,1584 MHz i 49,152 MHz) zostały specjalnie zintegrowane z DAC-Z6 i odpowiadają za zarządzanie zwielokrotnionym próbkowaniem 44,1 kHz i 48 kHz. Dekodowanie dźwięku jest teraz dokładniejsze.

Różnicowy obwód wzmacniacza i zbalansowana sekcja przedwzmacniacza

Analogowy obwód audio jest w pełni zbalansowany. Wyjścia XLR, RCA i gniazdo słuchawkowe są przetwarzane przez zbalansowany obwód wzmacniacza różnicowego. Szum został wyeliminowany poprzez rozwiązanie problemu przesłuchu we wspólnej pętli i lepszą poprawę separacji kanałów. Obwód przedwzmacniacza o wysokiej wierności obsługuje udoskonaloną regulację głośności, i to bez konieczności stosowania dodatkowego zewnętrznego przedwzmacniacza.

Oddzielnie odseparowane wyjście dla RCA i XLR

Przy jednoczesnym wyprowadzeniu (naraz) sygnału audio z wyjść XLR i RCA mogą powstawać zakłócenia, dlatego też sygnał audio wyprowadzany jest oddzielnie z wyjść XLR i RCA (albo XLR, albo RCA), co umożliwia uzyskanie wyższego wskaźnika audio oraz lepszą jakość dźwięku. Dostępne jest również (ręcznie do przełączenia) ustawienie pozwalające na wyprowadzanie sygnału audio jednocześnie w tym samym czasie z obu wyjść XLR i RCA.

Flagowy układ odbioru sygnału Bluetooth Qualcomm QCC5125

DAC-Z8 posiada wbudowany bezstratny odbiornik bluetooth w postaci modułu Qualcomm QCC5125, w standardzie bluetooth 5.0. Obsługuje protokoły audio SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC. Połącz się bezprzewodowo z telefonem komórkowym, tabletem, komputerem lub innym urządzeniem nadającym sygnał bluetooth i ciesz się muzyką w jakości płyty CD.

Bogaty zasób filtrów cyfrowych

Różne tryby filtrów cyfrowych są dostępne do przełączenia w ustawieniach urządzenia, co pozwala dostosować DAC-Z8 względem różnych wymagań, do wyboru jest 7 filtrów PCM i 4 filtry DSD.

Szeroki wachlarz wejściowych złączy dla różnych źródeł dźwięku

DAC-Z8 posiada wiele dostępnych cyfrowych wejść audio, a mianowicie: złącze koncentryczne (Coaxial), optyczne (Toslink), asynchroniczne DAC USB typu B oraz USB typu C dla komputerów i urządzeń mobilnych. Bezprzewodowe wejście audio Bluetooth z kodekiem AptX HD może być używane do łączenia się z komputerami, tabletami, urządzeniami mobilnymi lub innymi urządzeniami nadającymi sygnał bluetooth.

Moduł zasilania o niskim tętnieniu napięcia

DAC-Z8 wyposażony jest w regulowany moduł zasilacza o niskim poziomie szumów, z dostosowanymi do audio dedykowanymi kondensatorami filtrującymi audio. Moduł ten zasila obwód audio urządzenia i zapewnia czystszy dźwięk, z niższymi tętnieniami napięcia i mniejszymi zakłóceniami.

Wzmacniacz słuchawkowy na poziomie kontrolera dla monitora studyjnego

Profesjonalny obwód wzmacniacza słuchawkowego w DAC-Z8 ma doskonałe parametry audio i dużą siłę napędową. Oznacza to, że DAC-Z8 może być używany jako wysokowydajny wzmacniacz słuchawkowy, który będzie napędzać słuchawki Hi-Fi o impedancji 16-300 omów, i to zarówno przy ustawieniach wyjściowych wysokiego, jak i niskiego wzmocnienia (Wzmocnienie możliwe do przełączenia w ustawieniach urządzenia).

Ekskluzywna kontrola Dedykowana aplikacja mobilna

Kontroluj intuicyjnie DAC-Z8 za pośrednictwem smartfonu i aplikacji EverSolo Controller. Praktycznie wszystkie ustawienia można skonfigurować w aplikacji przez połączenie Bluetooth.

Kolorowy i praktyczny interfejs użytkownika

Na 3-calowym wyświetlaczu LCD w DAC-Z8 wyświetlany jest kolorowy interfejs użytkownika, ustawienia menu, wybór źródła dźwięku, mierniki VU i informacje dot. specyfikacji audio. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i przyjazny dla użytkownika oraz oferuje możliwość spersonalizowania niektórych ustawień wg. własnych preferencji.

Wielofunkcyjny potencjometr

Potencjometr dostępny na przednim panelu DAC-Z8 jest wielofunkcyjny i może być używany nie tylko do regulacji głośności, ale także do wyboru i zatwierdzania opcji menu, takich jak przełączanie źródła wejściowego, wyboru wyjścia audio, zmiany trybu filtrów, ustawienia mierników VU, konfiguracji języka systemu i aktualizacji oprogramowania układowego, itp., podświetlenie wokół potencjometru wygląda nowocześnie i zaawansowanie. Wielofunkcyjny potencjometr to świetne i przemyślane uzupełnienie dla sterowania. Można również w pełni sterować urządzeniem dodawanym do zestawu pilotem zdalnego sterowania lub dedykowaną na smartfony i tablety aplikacją EverSolo Control przez bluetooth.

Aluminiowa obudowa

DAC-Z8 posiada bardzo stabilną konstrukcję obudowy, która jest wykonana z poddanego obróbce CNC – aluminium klasy lotniczej. To połączenie wyrafinowanego wyglądu i nowoczesnych elementów zapewnia ze urządzenie jest w pełni chronione przed czynnikami zewnętrznymi oraz prezentuje się bardzo nowocześnie.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

 • ESS Sabre flagowy ES9038Pro 32-bitowy układ przetwornika cyfrowo-analogowego.
 • Zaawansowany układ XMOS XU316 trzeciej generacji o wyższej wydajności i większej prędkości.
 • Synchroniczne przetwarzanie oscylatorów z podwójnym zegarem o wysokiej precyzji i niskim jitterze.
 • Obwód wzmacniacza operacyjnego I/V w postaci OPA1612*8, 8-kanałowa technologia kompensacji boczników.
 • Pełna obsługa dekodowania do DSD512 Native oraz do PCM768KHz@32Bit.
 • Złącza optyczne (Toslink), koncentryczne (Coaxial) i USB pozwalają w pełni dekodować i renderować MQA.
 • Wysokowydajne dekodowanie sygnału Bluetooth, z flagowym układem Qualcomm QCC5125, który poza obsługą zwykłych kodeków audio SBC/AAC/aptX/aptX LL, obsługuje również kodeki odbioru wysokiej jakości dźwięku APTX HD i LDAC.
 • W pełni zbalansowana architektura audio, różnicowy obwód wzmacniacza i profesjonalna kalibracja.
 • Wysokowydajny wzmacniacz słuchawkowy z gniazdem Jack 6.35, napędza słuchawki 16-300 omów.
 • 3-calowy ekran LCD z różnymi trybami ustawień wyświetlania informacji miernika VU.
 • Zasilacz o niskim tętnieniu napięcia, co przekłada się na czystsze źródło zasilania.
 • Ekskluzywna dedykowana aplikacja na telefon komórkowy, umożliwiająca globalną kontrolę.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Specyfikacja ogólna:

 • Zasilanie: AC 110~240V 50/60Hz
 • Moc znamionowa: 9W
 • Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.): 270 mm x 187 mm x 50 mm
 • Załączone wyposażenie: 1x Pilot zdalnego sterowania, 1x Kabel zasilający, 1x Przewód USB, 1x Instrukcja obsługi
 • Model: EverSolo DAC-Z8
 • Wyświetlacz: 3-calowy ekran LCD
 • Obudowa: Stop aluminium klasy lotniczej
 • Przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC): ES 9038Pro
 • Procesor dźwięku: XMOS XU316
 • Wzmacniacz operacyjny (Op-amp Chip): OPA1612*10
 • Zasilacz: Zasilacz impulsowy o niskim poziomie szumu
 • Wejście Bluetooth audio: Moduł Bluetooth Qualcomm QCC5125 (BT5.0), obsługa protokołów audio, takich jak SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC
 • Wejście USB typu B: System kompatybilny z USB Audio: Windows(10, 11), Mac, Android, iOS, obsługa do stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Wejście USB typu C: System kompatybilny z USB Audio: Windows(10, 11), Mac, Android, iOS, obsługa do stereo DSD512, PCM 768KHz 32Bit, MQA
 • Wejście Optyczne (Toslink): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Wejście Koncentryczne (Coaxial): Wsparcie do stereo PCM 192KHz 24Bit, DSD64 Dop, MQA
 • Analogowe wyjścia audio: Wyjścia przedwzmacniacza: XLR (zbalansowane), RCA; Wyjście wzmacniacza słuchawkowego: Jack 6,35 mm single-ended
 • Port USB: USB2.0 (służy tylko do aktualizacji oprogramowania układowego)
 • Metody sterowania urządzeniem: Pilot zdalnego sterowania, sterowanie aplikacją mobilną i sterowanie potencjometrem
 • Impedancja słuchawek: 16-300 Ω (tryb niskiego wzmocnienia: 16-32 Ω/tryb wysokiego wzmocnienia: 32-300 Ω)

Specyfikacja wyjścia zbalansowanego XLR:

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 4.1Vrms@0dBFS
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000062%@1kHz(-124dB@1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000069%@1kHz(-123dB@1kHz) @No-wt
 • Szum: <1.2uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 133dB@1kHz @No-wt
 • pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz (±0.1dB)
 • Przesłuch: -130dB@1kHz
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 133dB@1kHz @No-wt

Specyfikacja wyjścia RCA:

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 2.3Vrms@0dBFS
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000086%@1kHz(-121dB@1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.000097%@1kHz(-120dB@1kHz) @No-wt
 • Szum: <1.5uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 126dB@1kHz @No-wt
 • pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz (±0.1dB)
 • Przesłuch: -123dB@1kHz
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 126dB@1kHz @No-wt

Specyfikacja wyjścia słuchawkowego Jack 6,35mm (Tryb Low-Gain (Niskie-Wzmocnienie)):

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 1.2Vrms@0dBFS
 • Maksymalna niezakłócona moc: 45 mW@32Ω
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00015%@1kHz(-116dB@1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00018%@1kHz(-115dB@1kHz) @No-wt
 • Szum: <2uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 124dB@1kHz @No-wt
 • pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz (±0.1dB) 
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 119dB@1kHz @No-wt

Specyfikacja wyjścia słuchawkowego Jack 6,35mm (Tryb High-Gain (Wysokie-Wzmocnienie)):

 • Poziom wyjściowy (Vrms): 2.8Vrms@0dBFS
 • Maksymalna niezakłócona moc: 26 mW@300Ω
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00016%@1kHz(-116dB@1kHz) @A-wt
 • Współczynnik zniekształceń harmonicznych wraz z szumem (THD + N): 0.00016%@1kHz(-116dB@1kHz) @No-wt
 • Szum: <2uVrms @No-wt
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR): 124dB@1kHz @No-wt
 • pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz(±0.1dB) 
 • Rozpiętość tonalna (DNR): 124dB@1kHz @No-wt

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

EverSolo DAC-Z8

Kompaktowy dekoder audio EverSolo DAC-Z8 

Napisz swoją opinię